OSTATNIO DODANE


OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA
auta na sprzedaż
Co nowego?
COFNIJ

4.1.2017 Trzy noworoczne i mercedesowe nowości 2017


skrzydlaczek old-timer news
Spełniam trzy postanowienia noworoczne. Mam nadzieję, że dla Was będą to odkrycia równie ciekawe jak dla mnie. Jeszcze ciepłe, chociaż jedna jeszcze w podróży z mroźnej północy ;)

Po pierwsze: wystawiam Mercedesa 220 Seb, automatic (W111) z 1963. Kultowy zestaw: silnik na wtrysku, automat i niezła kondycja praktycznie bez przeróbek. Kto marzy o dużym skrzydlaku, powinien się koniecznie przyjrzeć temu egzemplarzowi!

Oczywiście wymaga trochę wysiłku przy renowacji, ale ułatwieniem jest mój katalog części do tego modelu Mercedesa [TUTAJ]. Możecie zobaczyć go na stronie skrzydlaczek.pl [TUTAJ] lub obejrzeć aukcję na Allegro [TUTAJ].

Po drugie: dostępna jest już kolejna grupa (26) katalogu części do modeli w108, w110, w111/w112 oraz w113. Są schematy i częściowo zdjęcia. W tym roku postaram się mocno pouzupełniać stronę.

Trzecia sprawa to po części i dla mnie jeszcze zagadka. Już niedługo podzielę się informacjami na temat tego kubusia, a na razie pierwsze zdjęcie tego fajnego old-timera, po którego muszę wkrótce pojechać.

kubuś od skrzydlaczek.pl
skrzydlaczek.pl