OSTATNIO DODANE


OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA
auta na sprzedaż
Co nowego?
COFNIJ

19694, Mercedes-Benz, 300 SEL, W09


skrzydlaczek samochó na sprzedaż
Oferuję niezwykle rzadki model, uważany za pierwszą S-klasę, W109 w wersji lang, o przedłużonym rozstawie kół. Samochod został wyprodukowany zaledwie w ilości 2.519 sztuk, na co posiadam odpowiedni certyfikat z Mercedesa.

Samochód pochodzi z rynku amerykańskiego z Kaliforni, co przyczyniło się do zachowania znakomitego stanu blacharskiego, auto praktycznie bez rdzy. Zardziewiała jest jedynie płytka, na której montowany jest akumulator. Hydraulika do częściowej naprawy, auto podnosi się, ale nie trzyma ciśnienia. Samochód kompletny, do wymiany jedynie dwie listewki, które nie zostały zamontowane, gdyż są pęknięte. Chromy w bardzo ładnym stanie.

Wnętrze zdecydowanie do uratowania, bez robienia nowych skór, na przednich fotelach były pokrowce, więc przetrwały w dobrym stanie. Generalnie auto do łatwego i niezbyt kosztownego remontu.

Samochód posiada niezwykle bogatą dokumentację. Książka serwisowa prowadzona regularnie do 1989 roku, Vehicle History Report, oryginalny amerykanski title i wiele innych.

Auto jest zarejestrowane w Polsce. Wystawiam pełną fakturę VAT 23%.
Oferuję samochód tak jak stoi, możliwy jest również zakup po remoncie, którego koszt mogę określic po uzgodnieniu zakresu prac. W razie jakichkolwiek pytań, jestem do dyspozycji.

Mercedes 300 SEL W109
Rocznik: 1969
Przebieg: 200000 mil
Pojemność: 2778 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 170 KM

Cena: 35000 PLN netto (+VAT 23%)

Telefon: +48 606 995 669
Miejscowość: Nidzica