OSTATNIO DODANE


OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA
auta na sprzedaż
Archiwum
COFNIJ

1950 Mercedes-Benz 170Va


skrzydlaczek archiwum
Auto w oryginalnym stanie, do całkowitej renowacji. Wyrejestrowane w 1972r., podobno miało tylko dwóch właścicieli. Według mnie w 100% oryginalne i niezmieniane, oprocz trzech boczków drzwiowych. Raczej nigdy nienaprawiane, chociaż na przednim błotniku widać ślady jakiegos szpachla.

Było chyba raz przemalowane. Takie czarne ślady to jakies dawne zabezpieczenie antykorozyjne, które ktoś nałożył przed pozostawieniem auta w stodole na 40 lat.

Dokumentacja z przeglądów technicznych aż do 1972 r., kiedy to auto stanęło w stodole. Pewnie właściciel kupił sobie nowego mercedesa, a tego szkoda było sprzedać. Fajny projekt na długie zimowe wieczory. Zegarek po nakręceniu działa, dobry znak :-)

Zdjęcia:mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz