OSTATNIO DODANE


OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA
auta na sprzedaż
Co nowego?
COFNIJ

1959, Mercedes-Benz, 220Sb, W111


skrzydlaczek samochó na sprzedaż
Przedstawiam samochód Mercedes W111 rocznik 1959 model 1960 Został zakupiony na terenie Szwecji w 2012 roku , posiadał dwóch właścicieli za granicą. Samochód praktycznie w stanie zachowania. Nie wykonywałem w nim większych napraw. Jako ,że jest z pierwszego roku produkcji posiada niski numer seryjny 956 i hamulce bębnowe z przodu. Ciekawostką jest wyposażenie dodatkowe w postaci miechów pneumatycznych przy tylnym zawieszeniu oraz przyciemniana szyba przednia.

Tapicerka, deska rozdzielcza fotele są w stanie oryginalnym. Przez kilka lat samochód zdobył małe trofea podczas wystaw regionalnych pojazdów zabytkowych ,zatem posiada duży potencjał. W przypadku kupna do samochodu dołączam błotniki przednie , lewy do małych napraw , natomiast prawy w stanie perfekcyjnym , katalogi części, książkę napraw, dokumentację szwedzką, która została mi przekazana, nie jest tego dużo, połowę zderzaka tylnego po regeneracji, drobne części . Do samochodu jest oczywiście polska dokumentacja wraz z białą kartą. Cena jest do negocjacji.

Samochód w ruchu można zobaczyć na YouTube wpisując Mercedes W111 jazda czas trwania filmu 1,14 min.

Cena: 47.000 zł, tel. 602-654-579

Zdjęcia:mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz mercedes na sprzedaz